Domy drewniane

Domy drewniane - letniskowe

Domy drewniane mogą doskonale służyć również jako domki letniskowe.

domy drewniane

Domy drewniane - domki letniskowe z drewna?

Męczy Cię wielkomiejski  gwar, masz dość smrodu spalin, zgrzytu tramwajów zatrzymujących się na przystanku? Głośnych krzyków dobiegających z mieszkań hałaśliwych sąsiadów, trzaskania drzwiami przez wiecznie spieszących się lokatorów? Chciałbyś uciec od kakofonii dźwięków, odpocząć w otoczeniu przyrody i posłuchać śpiewu ptaków w otoczeniu przepięknych obiektów, jakimi są domy drewniane? Mamy dla Ciebie znakomitą ofertę drewniany dom letniskowy.

Konstrukcje nie tylko do okresowego wypoczynku

Proponowane przez nas domy z bala to konstrukcje przeznaczone nie tylko do okresowego wypoczynku w sezonie letnim, ale po odpowiedniej izolacji i ociepleniu można je z powodzeniem użytkować także wiosną i jesienią, a przy  zamontowaniu ogrzewania - nawet zimą. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, drewniane domy świetnie wpisują się w środowisko i naturalnie integrują z otaczającą je zielenią. Surowce użyte do realizacji takiego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domów drewnianych są najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, eleganckie i trwałe. Posiadają również wymagane certyfikaty jakościowe i zarządzania zasobami leśnymi. Dzięki temu korzystanie z takiego domu będzie bezproblemowe - np. schody Opole wykonane z drewna będą służyć nam przez wiele lat.

Domy drewniane na Mazowszu

Na szczególne zainteresowanie zasługują domy drewniane mazowieckie, produkowane na wymiar pod zamówienie Klienta. Są wśród nich standardowe domki gotowe, wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe, tj.  gwoździe wkręty, zamki, klamki, zawiasy itp., przeznaczone do samodzielnego montażu. Wszystkie drewniane elementy takiego domku są precyzyjnie wykonane, co gwarantuje łatwość ich  łączenia,  bez konieczności docinania i dopasowywania. Załączona szczegółowa instrukcja sprawia, że  montaż jest łatwy nawet dla osób niespecjalnie obeznanych z branżą budowlaną. Dodatkowym atutem jest fakt, że drewniane domy letniskowe o niewielkiej kubaturze nie wymagają pozwolenia na budowę. Klientom niezainteresowanym samodzielnym montażem proponujemy bogaty katalog domów, instalowanych na wyznaczonej działce przez  wysokiej klasy specjalistów.

Różna powierzchnia domów drewnianych

Oferowane domy z drewna charakteryzują się różną powierzchnią zabudowy od niewielkich kilkunastometrowych po duże kilkudziesięciometrowe. Są wśród nich zarówno domy parterowe, jak i piętrowe, wyposażone w antresole  lub balkony, pozwalające na stworzenie wspaniałych punktów widokowych. Niektóre domy z bali posiadają zadaszone tarasy, pełniące funkcję rekreacyjną. Inwestor sam decyduje o wielkości domu i może dowolnie zmieniać aranżację tarasów, balkonów czy ścian działowych. Poza tym remont domów drewnianych nie nastręcza większych trudności i nie wymaga  szczególnych nakładów finansowych.

domy drewnianedomy drewniane mazowieckiedomy z baladomy z balidomy z drewnadrewniane domyremont domów drewnianychdrewniany dom letniskowydrewniane domy letniskoweschody Opole

Powiązane wpisy

Budowa domów drewnianych

Budowa domów drewnianych - samodzielnie czy zlecić

Domy z drewna - wystrój

Domy z drewna są piękne z zewnątrz. A co w środku?

Drewniane domy, dlaczego warto

Domy drewniane wracają do łask. Co jest tego powodem?

Schody Śląsk i styl domu

Schody Śląsk - jaki styl do domów drewnianych?

Schody Wrocław gatunki drewna

Schody Wrocław i dobre gatunki drewna na schody